Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Kvaš na papíře, 36 x 53 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vlevo dole Jar. Jareš.Autor viz T 1/422, V 2/533, Ch 4/186, NEČVU 1/315."